مشاوره


متخصصین ما مفتخرانه شما را در انتخاب محصولات شرکت، حوزه تصفیه آب، کیت جدایش سلولی، نانویی و مواد نانومتری راهنمایی خواهند نمود. شرکت طب و صنعت رهیاب مطابق نیاز خاص شما می‌تواند مواد جدیدی را تولید و یا مواد موجود را اصلاح نماید. بعلاوه، این شرکت دارای تجربه و ارتباط مناسب برای تهیه آنالیز کامل فیزیکی، شیمیایی و ساختاری مواد شما می‌باشد.

آموزش


شرکت طب و صنعت رهیاب به دلیل همکاری‌های شبکه‌ای، مجموعه وسیعی از امکانات و آموزش‌ها را پیشنهاد می‌نماید. متخصصین ما روش‌های آموزش مقرون به صرفه و انعطاف پذیری را که درخور و متناسب با نیاز مشتریان ما است، فراهم می آورند. مجموعه زیر شامل خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌گردد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.


کارگاه‌های آموزشی
برنامه‌های مهارتی
دوره‌های کوتاه مدت مهارتی

تجهیزات موجود در آزمایشگاه


1- حمام التراسونیک
2- پروب التراسونیک
3- آون (̊C 250)
4- پمپ خلائ
5- گوس-متر
6- آهنربا با قدرت T 3/0
7- دستگاه سانتریفیوژ (rpm 3000)

8- میکروسکوپ های نوری
9- میکروسکوپ آنالیز اسپرم CASA
10- انکوباتور
11- کدورت سنج
12- هم زن مغناطیسی
13- راکتورهای شیشه ای
14- دستگاه شمارش سلول

حمل و نقل و بسته بندی


تهران:
در بازه های زمانی 2 ساعته و در همان روز (شنبه تا چهارشنبه در سه بازه 10 الی 12، 13 الی 15 و 16) مطابق انتخاب یکی از بازه های مذکور، کالای شما تحویل داده خواهد شد. (این روش فقط در شهر تهران میسر می باشد.
مراکز استان ها و شهرستان ها:
بطور متوسط پس از ثبت نهایی خرید، تحویل کالای شما مشتری عزیز 24 الی 48 ساعت کاری در مراکز استان و 48 الی 72 ساعت کاری در شهرستان ها می‌باشد.
- ساعت تحویل کالایی که از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد، ساعت 8 صبح الی 5 بعد ازظهر در بازه زمانی روزانه بالا می باشد
- ارسال کالا در تعطیلات رسمی و جمعه ها میسر نمی باشد.
* یادآوری:
ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. زمان دریافت کالا با توجه به انتخاب شما و پیک کاری پست تقریبی می‌باشد و ممکن است 1 الی 2 روز کاری در مراکز استان ها و 3 الی 4 روز کاری در شهرستان ها صورت بپذیرد

خدمات مربوط به نانوذرات


بررسی زمینه‌های کاربرد فناوری‌نانو و ارائه راهکارهای عملی در جهت کاربری علمی ، تجاری وصنعتی این فناوری

اجرای طرح‌های مطالعاتی و صنعتی مرتبط با فناوری‌نانو برای ارتقای سطح کیفی صنعت کشور